Akü

Akü

Kara ulaşım ve taşıma hizmeti veren araçların her zaman enerji ihtiyacı vardır. Araçların elektrik ihtiyacını ise AKÜ karşılar.

Yeni, bakımlı ve en başta güvenilir marka aküleri ile çözüm üreten Nevşehir Akü aynı zamanda kontrol ve değişme çalışmalarında en güvenilir teknolojiyi kullanmaktadır.

Donanımlı teknolojiye sahip olan firmamız,
 
Gibi kaliteli araç markalarının bulunduğu geniş bir kategoriye hizmet vermektedir. Elektrokimyasal enerji depolayan akü sayesinde bu enerji devamlılığı sağlanır ve araçların sorunsuz şekilde çalışması mümkün olur. Akü ihtiyacınız ortaya çıktığında güvenilir markaların çözümlerine bakmalısınız. Kullanıcısına memnuniyet vermiş marka ürünleri sayesinde uzun vadeli ve sorunsuz bir kullanım imkânı karşınıza çıkacaktır.
 

Akü Nasıl Şarj Edilir?

Akü şarjı ihtiyacı ortaya çıktığında çok dikkatli olmak ve bu konuda bilgili olarak hareket etmek gerekir. Her şeyden önce doğru güç miktarına uygun bir yükleme yapılması gerekir.

Akü yüklemesi yapılırken; 
 
  • Akü kapalı olmalıdır.
  • Akü herhangi bir fiziksel zarara uğramamış olmalıdır.
  • Şarj edenlerin koruyucu ekipmanları eksiksiz olmalıdır.
  • Negatif ve pozitif kablo bağlantısına dikkat edilmelidir.
  • Kutup başları sağlam ve sıkılanmış olmalıdır.
  • Taşma ve benzer sorunlara karşı dikkatli olunmalıdır.
  • İşlem tamamlanınca şarj cihazı kapatılmalıdır.
 
Akü boşaldığı anda uygun bir şarj çalışması ile akünün ve aracın çalışması mümkün olur. En iyi teknik ve uygulamaları kullanan firmamız bu sektörde güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Nevşehir Akü farkını görmek ve avantajları değerlendirmek isterseniz firma olarak biz her zaman hazır olacağız.
 

Akü Bakımı ve Kontrolü

Zamanında yapılacak olan akü kontrol ile akünün zarar görmeden ve şarjı bitmeden tedbir alınması mümkün olur. Firmamızı tercih eden tüm araç sahipleri, verdiğimiz kontrol hizmetlerinin avantajını görebilir. Aracın yeni bir akü ihtiyacı olduğunda yaptığımız kontrol ile bu durumu belirleyip size söylüyoruz. Boşa masraf etmek yerine bazen yeni akü ile çözüm üretmek çok daha sağlıklı sonuçlar verecektir. 
 
İşinde uzman adres konumunda olan Nevşehir akü, her zaman kaliteli hizmet ve güvenilir ürünlerle iş başındadır. Araçlarınızın daha uzun ömürlü olması ve yolda kalmaması için size olan tavsiyelerimizi dinlemelisiniz. Artık kullanılamaz hale gelen akülerin geri dönüşüme gönderilmesi ve size kullanışlı bir akünün tavsiye edilmesi önemli bir fırsattır aslında. Teknik ekiplerimiz ve uzman teknisyenlerimiz akü incelemesi yapıp bu konuda sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.
 

Akü Değişimi İle Garantili Hizmetler

Firmamız bünyesinde kapsamlı ve avantajlı garantili akü değişimi hizmeti veriliyor. Bu hizmeti almak için garanti kapsamı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bazı akülerde kullanım hatası, kazalar yanlış güç yükleme sorunları ortaya çıkar. Akü alımı yapılırken garanti kapsamında bulunan detaylı bilgiler akü ile alıcılara sunulur. 
 
Alışveriş süreci ile başlayan 2 yıllık garanti sürecinde kapsama dâhil olan sorunlar giderilir. Garanti kapsamının dışında kalan konularda da Nevşehir akü hizmeti alabilir ve aracınızın sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Güvenilir marka ürünleri ile firma olarak değişim ve kaliteli hizmet konusunda yanınızdayız. Kaliteli ve garantili anlayış ile size sağladığımız hizmetler yolda kalmadan sağlıklı ulaşım hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacaktır.
 
 

İlgili Konular

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git

Park Freni Arızası

Rehbere git
Park Freni Arızası
Fren Limitör Tamiri

Fren Limitör Tamiri

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Arızası

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Arızası