Kış Bakımı

Kış Bakımı

Kış mevsimi soğuk ve yağışlıdır. Ülkemizde pek çok bölgede bu mevsimin zorlu koşulları ile karşı karşıya kalmak mümkündür

Bu tür zorlukları geride bırakmak için zamanında hazırlık yapmak gerekir. Uzman ve tecrübeli personele sahip olan servis ekiplerimiz aracınızın bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Buna mukabil olarak Nevşehir kış bakımı bizden alınır ve müşteri memnuniyeti buna göre tedarik edilir.
 
Her dönemin kendine göre bakım ve onarım şekli vardır. Kış sonrasındaki süreçte uygulanan bahar bakımı buna örnektir. Farklı mevsimlerde hizmet olarak sunulan bakım çalışmaları yolculuğa çıkmadan önce aracın hazır olmasını sağlar.
 

Kış Bakımı Nedir? Bu Bakım Esnasında Neler Yapılır?

Kış mevsimi ülkemizde genelde çok soğuk geçer. Sıvı donmaları bu mevsimde çok görülür. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için Nevşehir kış bakımı yapılır. Fren ve debriyaj balatası kontrol edilir ve gerekirse bu aşamada değiştirilir. Kış lastikleri takmak yönetmeliklerle zorunlu hale getirilmiştir. Bu aşamalarda lastiklerin diş ve derinlik ölçüleri gözden geçirilir.
 
Antifiriz kullanımı kış mevsiminde yaşanan donmaların önüne geçer. Servisimiz tarafından paket şeklinde hazırlanmış olan bakım hizmetleri sayesinde araçların daha emniyetli yola çıkması mümkün olur. İşinde çok iyi olan uzman servis ekiplerimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için yarış içinde olacaktır.
 

Kış Bakımı Ne İşe Yarar?

Kış mevsiminde araç bakımının çok önemli olduğunu kabul etmek gerekir. Kış mevsiminde daha çok kaza olur ve daha çok araç yolda kalır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için rutin kontroller ve periyodik bakım çalışmalarına önem verilir. Uzman servisimizin hazırlamış olduğu birbirini tamamlayan kontrol hizmeti, araçların sağlıklı şekilde yola çıkmasına katkı sağlar. İnsanların güven içinde ulaşım fırsatlarından faydalanması için servis olarak sizi her zaman destekliyoruz.
 
Araç gücünü ve performansını korumak için düzenli bakım önemlidir. Bu bakım esnasında uzman servis personeli, tecrübesini ve gelişmiş teknoloji ekipmanlarını kullanır. Karlı buzlu ve sisli havalarda sağlıklı ulaşım için zamanında bakım hizmetleri yapılmalı ve araçlar için güvenilir sonuçlar ortaya çıkmalıdır.
 

İlgili Konular

Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Rehbere git

Abs Arızaları Nelerdir?

Araç güvenlik sistemleri içinde fren sistemleri üzerinde en çok çalışılan sistemlerin başında gelir.

Rehbere git
Abs Arızaları Nelerdir?
Subap Ayarı Nasıl Yapılır?

Subap Ayarı Nasıl Yapılır?

Tuhaf miline bağlı olan külbütör kolu, supapları iter ve bu itme ile elde edilen hareket sistemin çalışmasını sağlar bu harekete egzoz ve emme supaplarının hareketi de denir.

Rehbere git

Partikül Filtresi Temizleme

Dizel motorlu araçların çevresel etkilerini azaltmak için partikül filtresi kritik bir rol oynar. Bu gelişmiş bileşen, egzoz gazlarından zararlı partikülleri filtreleyerek havayı daha temiz tutar. Ancak, zamanla bu filtreler tıkanabilir ve etkinliklerini kaybedebilir. Tıkanmış bir partikül filtresi, aracınızın performansını düşürebilir ve hatta zarar verebilir. Bu nedenle, partikül filtresinin düzenli olarak temizlenmesi, hem aracınızın sağlığı hem de çevresel etkinin azaltılması açısından büyük önem taşır. Partikül filtresi temizlemenin nasıl yapıldığını, bu sürecin neden ...

Rehbere git
Partikül Filtresi Temizleme