Kral Oto Hakkında

Kral Oto Hakkında

Kurulduğu ilk günden beri prensipli çalışan Kral Otomotiv Bosch Car Service, aracının ve canının kıymetini bilen insanların tercihi olmuştur.

Deneyimli teknisyen ve personel kadrosu ile siz en iyi hizmeti veren firma karşınızdadır. Aracınızın değerini muhafaza edip onun gerekli bakımlarını zamanında yapıyoruz. Bakım-onarım çalışmaları, periyodik bakım hizmetleri, muayene, fren sistemleri, elektrik sistemleri, aydınlatma sistemleri, klima, motor ve egzoz emisyon hizmetleri ile farkımızı ortaya koymuş durumdayız. Belirttiğimiz hizmetlerimiz sizin sorunlarınızın giderilmesi için yeterli olmaktadır. Eleman eğitimine ise her dönemde devam edip uzman kadromuzu olabildiğince geniş tutmaya gayret gösteriyoruz.

Misyonumuz
 

Sahip olduğumuz teknoloji ve yetişmiş eleman kadrosu firma olarak bize önemli görevler yüklemiştir. Nevşehir ve civarında, aynı zamanda bu yol güzergâhında, müracaat eden müşterilerimize en iyi hizmeti sunduk, sunmaya devam ediyoruz. Can ve mal güvenliği yanı sıra, konfor ve rahatlığınızın devamı için bizden hizmet almaya devam etmelisiniz
 

Vizyonumuz
 

Sektörde vizyonu en geniş firmalar arasında bulunuyoruz. Elektronik ve dijital sistemlere ilk biz sahip olduk ve bu alandaki gelişmeleri takip ediyoruz. Donanım ve yetişmiş eleman kadromuzu güncel tutmak için sektörü yakından takip ediyoruz. Gerekli eğitim ve takviye çalışmaları ile size hizmet için her zaman hazır durumdayız. Yapacağımız yatırımlarla bu sektörün önde gelen firması olmaya devam edeceğiz.